Rozwiązania IT w administracji

Rzeczywistość, w jakiej funkcjonują przedsiębiorstwa, zmienia się błyskawicznie. Z dnia na dzień pojawiają się nowe udogodnienia oraz technologie, które umożliwiają szybki kontakt pracowników między sobą, dotarcie firmy do klientów, czy sprzedaż produktów przez całą dobę. Rolą naszej firmy jest wybór systemów IT w działach administracji i dostarczenie oprogramowania, które będzie spełniać najbardziej wyśrubowane wymogi przedsiębiorstwa.

Nasze systemy IT dla firm

Oczekiwania klientów wciąż rosną, co przekłada się na szukanie przez nich przedsiębiorstw spełniających ich wymogi. Każda firma musi być czujna i zawsze gotowa na zmienne warunki rynkowe. Odpowiednie narzędzia IT, które automatyzują oraz usprawniają komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy, sprawiają, że jest ona bardziej konkurencyjna. Narzędzia IT mogą być szeroko wykorzystywane, a rolą Infinite jest ciągłe opracowywanie udoskonaleń i dostarczanie ich klientom. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań, pracują dla przedsiębiorstw o różnych profilach, właściwie identyfikują problemy i wymagania oraz proponują rozwiązania funkcjonalne, ale także korzystne finansowo.

 

Nasze  oprogramowanie do administracji można podzielić na kilka grup:

 

  • INFINITE ECM służą do zarządzania dokumentami,
  • systemy EDI automatyzują łańcuch dostaw,
  • eHurtownia jest platformą, która umożliwia komunikację pomiędzy dystrybutorami a odbiorcami,
  • Infinite RCP pozwala na sprawne planowanie oraz ewidencję czasu pracy pracowników,
  • Infinite ICT to nasza usługa serwisu sprzętu.

 

Zachęcamy do skorzystania z lat naszych doświadczeń i do wyniesienia swojego przedsiębiorstwa na wyższy poziom zarządzania.

Systemy IT do zastosowania w administracji

INFINITE ECM to grupa rozwiązań służąca do zarządzania dokumentami przychodzącymi i wychodzącymi w organizacji. Integrując i przetwarzając dane z różnych systemów ICT, narzędzia te generują dokumenty w formie elektronicznej, umożliwiając ich szybką dystrybucję.

 

Czytaj więcej

Głównym zadaniem systemów EDI jest automatyzacja łańcucha dostaw, co umożliwia efektywniejsze zarządzanie produkcją i zapasami, a w konsekwencji redukcję kosztów obsługi oraz poziomu błędów związanych z manualną obsługą danych.

 

Czytaj więcej

System ehurtownia jest zaawansowaną platformą, umożliwiającą dwustronną komunikację pomiędzy dystrybutorami a odbiorcami (sklepy, sieci). Ułatwia codzienną pracę związaną z procesem zamówień i obsługą dokumentów.

 

Czytaj więcej

Infinite RCP umożliwia przedsiębiorstwom sprawne planowanie oraz ewidencję czasu pracy zgodnie z obowiązującymi normami Kodeksu Pracy. System znajduje zastosowanie w małych i średnich firmach, jak i przedsiębiorstwach o rozproszonej i złożonej strukturze organizacyjnej. 

 

Czytaj więcej

Technologia jutra, czyli system INFINITE AIR do wsparcia działań sprzedażowo-marketingowych!

 

Czytaj więcej

Rozwiązania mobilne klasy SFA automatyzują zadania sprzedażowe, dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą osiągać lepsze wyniki sprzedaży oraz minimalizować koszty operacyjne.

 

Czytaj więcej

Zaloguj