Ehurtownia, zaawansowana platforma handlowa B2B, została nagrodzona „Srebrną Perłą Rynku FMCG 2014 – Wybór Detalistów” w kategorii Najlepszy Dostawca Oprogramowania. Nagroda dla systemu Infinite jest dużym wyróżnieniem, szczególnie, że wyboru dokonali właściciele i pracownicy sklepów, którzy na co dzień korzystają z tego rozwiązania.

 

Przez 15 lat w sektorze FMCG system ehurtownia był systematycznie rozwijany i doskonalony, tak aby odpowiadał on codziennym potrzebom jego użytkowników. Głównym założeniem rozwiązania jest poprawa jakości współpracy pomiędzy dystrybutorem a detalistą poprzez automatyzację kluczowych procesów związanych z zaopatrzeniem i sprzedażą.

Kompleksowa integracja dystrybutora oraz detalisty pozwala szybciej reagować na potrzeby rynkowe. Ehurtownia umożliwia m.in. generowanie indywidualnych ofert, automatyczne obsługiwanie zamówień, zarządzanie promocjami i finansami. W ten sposób zamówienia szybciej docierają do dystrybutora, a towary do sklepów, natomiast informacje o promocjach są na bieżąco przekazywane za pomocą powiadomień sms i e-mail. Dla detalistów składanie zamówień za pomocą ehurtowni oznacza znaczną oszczędność czasu. Każdy prezentowany produkt posiada dokładny opis oraz zdjęcia – tak samo, jak w tradycyjnej hurtowni można przeglądać i porównywać towary, ale bez wychodzenia ze sklepu. Dodatkowo, złożenie nawet dużego zamówienia zajmuje niewiele czasu, dzięki funkcji filtrowania towarów oraz zdefiniowanym szablonom.

To już 9. edycja plebiscytu „Perły Rynku FMCG 2014”. W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało blisko 350 wyrobów skierowanych do detalistów. To właśnie oni zdecydowali, które produkty i usługi zasługują na miano „Pereł Rynku 2014”.

Nie znalazłeś odpowiednich informacji?

Skontaktuj się z nami!