Firma Infinite zdobyła pierwsze miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2014 w województwie lubelskim, tym samym otrzymując tytuł najdynamiczniej rozwijającego się przedsiębiorstwa w regionie. W skali całego kraju spółka uplasowała się na 29. miejscu. Infinite znalazło się w zaszczytnym gronie Gazel już czwarty rok z rzędu.

Pierwsze miejsce w rankingu Gazele Biznesu 2014 to rezultat konsekwentnej i przemyślanej strategii Infinite. Firma stawia na innowacyjność rozwiązań i poszukiwanie nowych kierunków rozwoju, jednocześnie koncentrując się na potrzebach klienta oraz jakości świadczonych usług. Poprzez systematyczną, wnikliwą analizę rynku i zmian, jakie na nim zachodzą, Infinite tworzy rozwiązania, które stanowią odpowiedź na bieżące potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców, co przełożyło się na sukces rynkowy spółki.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, który odbywa się nieprzerwanie od 2000 roku. Jego autorem jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która weryfikuje dane finansowe zgłoszonych przedsiębiorstw. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która na przestrzeni trzech lat poprzedzających ranking odnotowuje wzrost przychodów ze sprzedaży.

Nie znalazłeś odpowiednich informacji?

Skontaktuj się z nami!