Firma Infinite znalazła się w gronie finalistów konkursu „Globalni Liderzy Przyszłości” organizowanego przez think tank Poland, Go Global!, który po raz kolejny wyłonił polskie przedsiębiorstwa o najwyższym potencjale globalizacyjnym.

Przyznany Infinite tytuł Globalnego Lidera Przyszłości to zasługa doświadczenia w ekspansji zagranicznej popartego ugruntowaną pozycją w sektorze rozwiązań informatycznych dla biznesu w Polsce oraz odwagi w rywalizowaniu z międzynarodową konkurencją. Od 2006 roku, kiedy firma wkroczyła na arenę międzynarodową, jej rozwiązania zostały z powodzeniem wdrożone w przeszło 23 krajach. Know-how zdobyty w projektach IT realizowanych od lat w Europie Środkowo-Wschodniej jest podstawą do dalszej internacjonalizacji spółki - Infinite chce umacniać pozycję poprzez ekspansję na nowe, perspektywiczne rynki tj. kraje z obszaru GCC.       

Globalni Liderzy Przyszłości to projekt, pod patronatem PKO Banku Polskiego, dzięki któremu od 2013 roku prowadzone są badania mające na celu znalezienie rodzimych przedsiębiorstw, które pomimo krótkiej historii, zdążyły zaznaczyć swoją obecność na zagranicznych rynkach i mają szansę odnieść sukces w starciu z konkurencją.

Nie znalazłeś odpowiednich informacji?

Skontaktuj się z nami!