Specjalistyczne oprogramowanie dla biznesu tj. EDI czy SFA jest już w wielu polskich branżach standardem. Wachlarz podstawowych funkcjonalności tych systemów wpisuje się w aktualne zapotrzebowanie rynkowe, umożliwiając m.in. elektroniczną wymianę danych między partnerami biznesowymi czy zarządzanie przedstawicielami handlowymi na odległość. Jednak, aby być źródłem znaczącej przewagi konkurencyjnej dla klientów, rozwiązania IT powinny dawać coś więcej – wyprzedzać oczekiwania rynku, kreować trendy. W tym właśnie celu firma Infinite stworzyła program „Startuj z Infinite”.

Obecnie trwa już trzecia edycja „Startuj z Infinite”. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem – w 2015 roku spłynęło ponad 100 zgłoszeń. Projekt skierowany jest do ambitnych osób, które mają innowacyjny pomysł na biznes związany z szeroko rozumianymi nowymi technologiami. Mowa tu, przykładowo, o aplikacjach mobilnych, ideach technologicznych czy też nowoczesnych urządzeniach, które zastosować można w każdej branży i dziedzinie życia. Na zgłoszenia firma Infinite czeka do 1 lipca 2016: www.startujzinfinite.pl  

Bazując na swoim doświadczeniu rynkowym oraz zapleczu technologicznym, Infinite oferuje wsparcie we wprowadzeniu najlepszych pomysłów w życie. Każdy uczestnik może samodzielnie wybrać jeden z wariantów współpracy: sprzedać pomysł, zatrudnić się w Infinite, założyć własną firmę. Infinite gwarantuje całkowitą poufność zgłaszanych pomysłów.

Obok projektu „Startuj z Infinite”, spółka IT z Lublina prowadzi również szeroko zakrojone wewnętrzne działania R&D ukierunkowane na wdrożenie innowacji do swojego produktowego portfolio. Przykładem może tu być system Infinite AIR, który poprzez wykorzystanie beacon’ów, wspiera działania marketingowo-sprzedażowe. Obecnie trwają również prace nad nowym narzędziem z obszaru e-commerce, bazującym na elektronicznej wymianie danych, w której firma Infinite specjalizuje się od blisko 15 lat.   

 

Nie znalazłeś odpowiednich informacji?

Skontaktuj się z nami!