Digitalizacja dokumentów jest coraz bardziej powszechna, a wzrost obiegu dokumentów elektronicznych sprawia, że usługi OCR działają bardzo skutecznie. Elektroniczny obieg dokumentów to kolejny etap rozwoju w dobrze zarządzanej i nowoczesnej firmie. Jest to doskonałe narzędzie do optymalizacji kosztów oraz organizacji pracy.

 

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. nawiązał współpracę z Infinite IT Solutions w zakresie oprogramowania OCR służącego do zarządzania procesami administracyjnymi. Rozwiązanie ma na celu przyśpieszenie i usprawnienie skanowania dokumentów takich jak mandaty, faktury czy polisy ubezpieczeniowe. Pracownicy już nie będą manualnie wprowadzać danych do systemu, ponieważ po zeskanowaniu niezbędne dane zostaną zaczytane automatycznie. Rozwiązanie zapewni kompleksowe wsparcie w procesach biznesowych, zachodzących w poszczególnych obszarach działalności EFL. Szybkie wprowadzanie dokumentów do systemu będzie możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanego mechanizmu optycznego rozpoznawania znaków, który odczytuje zarówno znaki jak i treści w dokumentach elektronicznych. Wśród kluczowych korzyści jakie osiągnie firma EFL S.A. dzięki wdrożeniu systemu Infinite OCR to przede wszystkim usprawnienie procesów zarządzania dokumentacją papierową.

 

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. to prężna instytucja finansowa z 25-letnim doświadczeniem. Jest branżowym liderem i największą firmą leasingową w Polsce, która konsekwentnie rozwija swój portfel produktów oferując leasing, pożyczki, wynajem, ubezpieczenia oraz szereg usług dodatkowych.

 

<

Zaloguj