Infinite IT Solutions, rozszerza swoją obecność w Rumunii. Po latach działań partnerskich firma zdecydowała się na otwarcie filii w Bukareszcie. Wprowadzając nową jednostkę, Infinite wysyła jasny sygnał, że Rumunia jest strategicznym rynkiem w swojej globalnej strategii.

Infinite znacznie wzmocniło swoją pozycję w Rumunii w ostatnich latach. Obecnie nasz flagowy produkt - system EDInet - jest używany przez prawie 1000 klientów w Rumunii, w tym takie marki jak Mars Romania, Ferrero Romania, Zdrovit Romania lub Azko Nobel Coatings. Jednak oferta produktowa jest znacznie szersza i planujemy dalszą ekspansję naszego portfela w Rumunii. Ostatecznym celem jest zapewnienie klientom kompleksowego portfolio zintegrowanych rozwiązań IT, które gwarantują interoperacyjność i wsparcie firm na wszystkich poziomach ich działalności - komentuje Paweł Ogorzałek, dyrektor ds. Sprzedaży i rozwoju działalności w Infinite IT Solutions.

Otwierając spółkę zależną w Bukareszcie, Infinite zamierza skoncentrować się na dostarczaniu obsługi klienta z pierwszej ręki istniejącym klientom EDInet i zdobyciu doświadczenia w sprzedaży na rzecz nowych klientów. Ponadto firma planuje zwiększyć swoją obecność w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowe biuro pozwoli nam intensywniej rozwijać relacje z obecnymi klientami. Uważam, że Bukareszt jest dla nas idealnym miejscem, aby lepiej zrozumieć codzienne potrzeby firm w Rumunii i odzwierciedlać ducha przedsiębiorczości Rumunii w naszych rozwiązaniach informatycznych. - wyjaśnia Michał Olszewski, CES Manager w Infinite IT Solutions.

 

 

Nie znalazłeś odpowiednich informacji?

Skontaktuj się z nami!