Biznes bez papieru przyszłością gospodarki światowej

Czym jest paperless?

Paperless – czyli biznes bez papieru to niewątpliwie przyszłość globalnej gospodarki. Obecnie coraz więcej firm stawia na cyfrowy obieg dokumentów i digitalizację biura. Ten rosnący trend obserwujemy zarówno wśród dużych korporacji, średnich jak i małych firm. Dzięki pro-ekologicznemu podejściu można nie tylko pomóc Ziemi, ale również obniżyć koszty i z powodzeniem zrealizować swoje biznesowe cele. Największym sprzymierzeńcem w tym procesie jest bez wątpienia technologia. Umożliwiła firmom przestawienie się na tryb online w celu stworzenia środowiska biurowego, w którym rola papieru ulega marginalizacji.

Zdigitalizowany obieg dokumentów i ochrona danych

Wdrożenie Infinite Paperless

Mniej papierowych dokumentów, które krążą po firmie to mniejsze koszty prowadzenia biznesu. Niezależnie od tego, czy jest to firma handlowa, usługowa, zakład przetwórstwa czy też kancelaria prawna. Z doświadczeń naszych, jak i naszych klientów wynika, że wdrożenie Infinite Paperless ułatwia podejmowanie decyzji, usprawnia procesy sprzedażowe. Jednocześnie wzrasta bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów. Do tego dochodzi eliminacja kosztów przesyłania drogą standardową, bo dokumenty pojawiają się w elektronicznym obiegu.

Wdrożenie Infinite Paperless
Usprawnienie procesów biznesowych

Nasza firma na bieżąco śledzi światowe postępy w tworzeniu i wdrażaniu technologii związanych z usprawnieniem procesów biznesowych za pomocą digitalizacji obiegu dokumentów w przedsiębiorstwach. Następnie kompleksowo optymalizuje je pod kątem indywidualnych oczekiwań klientów lub też proponuje dostosowanie wcześniej wybranych technologii do zmieniających się potrzeb firmy. Za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań można nie tylko przesyłać dokumenty, ale także podpisywać je elektronicznie, archiwizować czy dystrybuować.

Usprawnienie procesów biznesowych

Infnite Paperless - szeroki wachlarz rozwiązań, które usprawnią Twój biznes

Infinite Paperless to kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu, które pozwalają wyeliminować papier z obiegu i przejść na znacznie szybsze oraz efektywniejsze działania biznesowe online. Od podpisywania elektronicznego po archiwizację dokumentów firmowych, wykonywanie czynności biurowych takich jak opłacanie faktur, rozliczenia jak również elektroniczny obieg dokumentów. Ty decydujesz jakie funkcje Infinite Paperless wybierasz dla siebie.

Infinite Paperless to szeroki wachlarz rozwiązań, które wspierają procesy handlowe B2B. Możesz przenieść online cały proces sprzedażowy a dokumentację przesyłać i archwizować w formie elektronicznej. Obsługę klienta również możesz przenieść do internetu. Poznaj nasze narzędzia:

Infinite EDI

Elektroniczna wymiana dokumentów między partnerami biznesowymi

Infinite E-podpisywanie

Elektroniczne podpisywanie dokumentów m.in. umów z kontrahentami. Podpis składany składany przez www lub na tablecie.

Infinite E-BOK

Wsparcie komunikacje z klientami B2B i B2C. Umożliwia kompleksową dystrybucję dowolnych dokumentów i informacji poprzez stronę www: umów, ofert, rachunków.

Infinite SFA

Nowoczesne rozwiązanie wspierające obsługę procesów i zadań realizowanych przez pracowników terenowych.

Infinite E-ARCHIWIZACJA

Przechowywanie dokumentów w wersji elektronicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Infinite OCR

Kompleksowa digitalizacja dokumentów przychodzących do firmy. Zdigitalizowane dokumenty np. faktury oraz zawarte w nich dane mogą być dowolnie procesowane np. obieg workflow, raporty, import danych do systemów dziedzinowych klienta.

Infinite RCP

Organizacja, planowanie i rozliczanie czasu pracy, samoobsługa pracownicza. Funkcjonalności systemu wspierają procesy HR wynikające z Kodeksu Pracy.