Czego szukasz?

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najistotniejsze pytania dotyczące naszej oferty, procesów wdrożenia, realizacji oraz wiele innych
Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 81 745 17 50

Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Co znajdę w ofercie Infinite IT Solutions?

Infinite Paperless to kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu, które pozwalają wyeliminować papier z obiegu i przejść na znacznie szybsze oraz efektywniejsze działania biznesowe online. Od podpisywania elektronicznego po archiwizację dokumentów firmowych, wykonywanie czynności biurowych takich jak opłacanie faktur, rozliczenia jak również elektroniczny obieg dokumentów. Ty decydujesz jakie funkcje Infinite Paperless wybierasz dla siebie. Więcej informacji znajdziesz na podstronie oferta.

Jak wygląda i ile trwa proces wdrożenia?

Od 2 h do 2-3 tygodni. Proces uruchamiania komunikacji w niektórych przypadkach będzie bardzo krótki, w innych może trwać do kilku tygodni. Każde wdrożenie poprzedzamy spersonalizowanym pod klienta researchem. Po wdrożeniu zapewniamy szkolenia, niezbędna materiały i opiekę help desk.

Czy EDI to dobry sposób na przesyłanie e-faktur?

Tak, systemy EDI pozwalają sprawnie i bezbłędnie przesyłać e-faktury pomiędzy partnerami handlowymi. Co ważne, w przypadku właściwego skonfigurowania elektronicznego obiegu faktur, czas upływający od chwili złożenia zamówienia do wystawienia faktury może być bardzo krótki – nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund.

Czym jest EDI?

System EDI (z ang. Electronic Data Interchange, elektroniczna wymiana danych) to technologia, która w większości sektorów staje się już normą i jest stosowana przez partnerów biznesowych do usprawnienia wymiany danych oraz przyspieszenia obiegu dokumentów w firmach. Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na znaczące zredukowanie ilości dokumentów papierowych, co przekłada się m. in. na znaczące usprawnienie komunikacji pomiędzy kontrahentami.

Co zyskuje moja firma dzięki produktom Infinite ?

Dzięki rozwiązaniom Infinite Paperless optymalizujesz i przyśpieszasz procesy biznesowe, dzięki eliminacji papieru oszczędzasz, zwiększasz efektywność pracowników, firma staje się ekologiczna, obsługa klienta szybsza, mniej pracowników angażujesz niż w przypadku standardowych procesów.

Czy rozwiązania Infinite Paperless sprawdzają poprawność danych?

Dzięki wyeliminowaniu konieczności wielokrotnego wprowadzania ręcznego tych samych danych znacznie zmniejsza się ryzyko przekazania kontrahentowi błędnych informacji. To z kolei przekłada się na szybszą obsługę zamówień i redukcję czasu ich przetwarzania. Systemy EDI mogą również weryfikować poprawność wprowadzonych danych, a dzięki poprawie przepływów pieniężnych wynikającej z usprawnienia przepływu dokumentów redukują długość cyklu realizacji zamówienia i rozliczenia.

Jakie są rodzaje e-podpisywania?

Wyróżniamy e-podpisywanie poprzez www lub na tablecie.

Jak wdrożyć e-podpisywanie w firmie?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy zweryfikują Twoje potrzeby i możliwość oraz wskażą dalsze korki.

Czy mogę oszczędzić wybierając rozwiązanie Infinite?

Tak. Wybierając rozwiązania Infnite Paperless oszczędzasz. W skali rocznej dzięki eliminacji papieru przedsiębiorstwo w zależności od wielkości może oszczędzić nawet kilka milionów złotych.

Co jeśli potrzebuję dodatkowych funkcji?

Rozwiązania Infinite Paperless są w całości napisane przez naszych programistów i nieustanie rozwiana zgodnie z zmieniającymi się trendami oraz oczekiwaniami klientów.