Rozwiązania IT w dystrybucji

Klienci firm dostarczających towary oczekują szerokiej oferty różnorodnych produktów, lepszej ich jakości i szybkiej realizacji zamówień. Prowadzenie działalności w obszarze dystrybucji wymaga nowoczesnych rozwiązań IT, by maksymalizować zyski, zapewnić sobie tani i błyskawiczny obieg dokumentów czy lepiej planować grafiki pracy, aby eliminować  błędy, które mogą zaważyć na zaufaniu do przedsiębiorstwa.

Oprogramowanie dla nowoczesnych przedsiębiorstw

W Infinite wiemy, że na powodzenie firmy na rynku oraz jej sprawne działanie składa się bardzo wiele czynników. Dobrze dobrane i skonfigurowane systemy IT w dystrybucji pozwalają na efektywne prowadzenie działalności, na wykorzystywanie wszelkich możliwości rozwoju. Znajomość specyfiki branży i potrzeb indywidualnych firmy w zakresie dystrybucji to jednak nie wszystko. W ramach oferty zapewniamy integrację wdrażanych rozwiązań z działającymi już systemami. W katalogu naszego oprogramowania znajdują się takie rozwiązania jak INFINITE WMS, które odnoszą się do firm z dowolną ilością magazynów i oddziałów. Oferujemy też sprawdzone narzędzie ERP, które wspiera spółki w rozliczeniach z dostawcami, także w przypadku złożonych promocji. System ERP pozwala na zarządzanie logistyką, sprzedażą i zaopatrzeniem. Z kolei ICT to nasz pakiet usług, który obejmuje serwis i zakup sprzętu komputerowego i wszelkich urządzeń, które wspomagają informatyzację firmy dystrybucyjnej. Oprogramowanie dla dystrybutorów RCP umożliwia również planowanie i ewidencjonowanie czasu pracy, a rozwiązania mobilne SFA pozwalają na automatyzowanie zadań sprzedażowych.

 

Odpowiednio dobrane, serwisowane i wciąż unowocześniane rozwiązania IT w dystrybucji poprawiają funkcjonowanie firmy w bardzo konkurencyjnym środowisku. Oferowane przez nas innowacyjne technologie usprawniają procesy biznesowe i zapewniają przejrzystość działań nawet w najbardziej rozbudowanych strukturach.

 

Systemy IT dla dystrybutorów

System ehurtownia jest zaawansowaną platformą, umożliwiającą dwustronną komunikację pomiędzy dystrybutorami a odbiorcami (sklepy, sieci). Ułatwia codzienną pracę związaną z procesem zamówień i obsługą dokumentów.

 

Czytaj więcej

Głównym zadaniem systemów EDI jest automatyzacja łańcucha dostaw, co umożliwia efektywniejsze zarządzanie produkcją i zapasami, a w konsekwencji redukcję kosztów obsługi oraz poziomu błędów związanych z manualną obsługą danych.

 

Czytaj więcej

Rozwiązania mobilne klasy SFA automatyzują zadania sprzedażowe, dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą osiągać lepsze wyniki sprzedaży oraz minimalizować koszty operacyjne.

 

Czytaj więcej

Infinite RCP umożliwia przedsiębiorstwom sprawne planowanie oraz ewidencję czasu pracy zgodnie z obowiązującymi normami Kodeksu Pracy. System znajduje zastosowanie w małych i średnich firmach, jak i przedsiębiorstwach o rozproszonej i złożonej strukturze organizacyjnej. 

 

Czytaj więcej

Infinite ICT to kompleksowy pakiet usług IT dla firm, obejmujący m.in.: serwis oraz zakup sprzętu komputerowego, sieciowego i fiskalnego renomowanych producentów, którego jakość gwarantowana jest umową SLA (Service Level Agreement) dostosowaną do wymagań klienta.

 

Czytaj więcej

System ERP ułatwia zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi, a w szczególności sprzedażą, zaopatrzeniem oraz logistyką w przedsiębiorstwach dystrybucyjnych.

 

Czytaj więcej

Wtyczki ERP to sprawdzone narzędzia wyodrębnione z głównej linii INIFINITE ERP, które wspierają spółki dystrybucyjne w rozliczeniach z dostawcami, jak również rozliczaniu promocji.

 

Czytaj więcej

INFINITE WMS to rozwiązanie adresowane do spółek zajmujących się dystrybucją towarów z dowolną ilością magazynów i oddziałów. Wykorzystując przenośne skanery pracujące w trybie online, system wspomaga procesy magazynowe, w tym kontrolę płynności pracy magazynów.

 

Czytaj więcej

Zaloguj