System ehurtownia jest zaawansowaną platformą, umożliwiającą dwustronną komunikację pomiędzy dystrybutorami a odbiorcami (sklepy, sieci). Ułatwia codzienną pracę związaną z procesem zamówień i obsługą dokumentów.

 

Czytaj więcej

Głównym zadaniem systemów EDI jest automatyzacja łańcucha dostaw, co umożliwia efektywniejsze zarządzanie produkcją i zapasami, a w konsekwencji redukcję kosztów obsługi oraz poziomu błędów związanych z manualną obsługą danych.

 

Czytaj więcej

Rozwiązania mobilne klasy SFA automatyzują zadania sprzedażowe, dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą osiągać lepsze wyniki sprzedaży oraz minimalizować koszty operacyjne.

 

Czytaj więcej

Infinite RCP umożliwia przedsiębiorstwom sprawne planowanie oraz ewidencję czasu pracy zgodnie z obowiązującymi normami Kodeksu Pracy. System znajduje zastosowanie w małych i średnich firmach, jak i przedsiębiorstwach o rozproszonej i złożonej strukturze organizacyjnej. 

 

Czytaj więcej

Infinite ICT to kompleksowy pakiet usług IT dla firm, obejmujący m.in.: serwis oraz zakup sprzętu komputerowego, sieciowego i fiskalnego renomowanych producentów, którego jakość gwarantowana jest umową SLA (Service Level Agreement) dostosowaną do wymagań klienta.

 

Czytaj więcej

System ERP ułatwia zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi, a w szczególności sprzedażą, zaopatrzeniem oraz logistyką w przedsiębiorstwach dystrybucyjnych.

 

Czytaj więcej

Wtyczki ERP to sprawdzone narzędzia wyodrębnione z głównej linii INIFINITE ERP, które wspierają spółki dystrybucyjne w rozliczeniach z dostawcami, jak również rozliczaniu promocji.

 

Czytaj więcej

INFINITE WMS to rozwiązanie adresowane do spółek zajmujących się dystrybucją towarów z dowolną ilością magazynów i oddziałów. Wykorzystując przenośne skanery pracujące w trybie online, system wspomaga procesy magazynowe, w tym kontrolę płynności pracy magazynów.

 

Czytaj więcej

 

Infinite Sp. z o.o.

Centrala firmy: 

ul. Projektowa 1

20-209 Lublin
tel: 81 745 17 50

Biuro Handlowe:

ul. Trębacka 4
00-074 Warszawa

e-mail: info@infinite.pl

   
  KRS: 0000016222 NIP: 946-18-94-773 REGON: 430801543 
Wysokość kapitału zakładowego Spółki: 8 341 500 zł 
Wysokość kapitału wpłaconego Spółki: 8 341 500 zł
 

Zaloguj