Rozwiązania IT w produkcji

Efektywne funkcjonowanie firmy produkcyjnej w sporej mierze zależy od tego, w jaki sposób jest ona zarządzana. Nowoczesne zarządzanie wiąże się przede wszystkim z systemami informatycznymi, nowoczesnymi rozwiązaniami IT, zarówno w sferze planowania dostaw, kontaktów z hurtowniami czy sklepami, jak i w kwestii organizowania czasu pracy pracownikom, czy gdy chodzi o obieg dokumentów.

Oprogramowanie w produkcji

Infinite jako firma z branży IT od lat wspomaga przedsiębiorstwa w rozwoju i proponuje rozwiązania indywidualnie dopasowane do branży, wielkości firmy i jej zasobów ludzkich. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, wybierają Państwo wdrożenie innowacyjnych programów, które idealnie wpiszą się w potrzeby przedsiębiorstwa. Klienci mogą liczyć na wsparcie z naszej strony podczas wyboru odpowiedniego systemu typu EDI, który umożliwia automatyzację łańcucha dostaw,  eHurtownia, pozwalającą na komunikację pomiędzy dystrybutorami a odbiorcami, czy rozwiązania mobilne klasy SFA. Dodatkowym, niezbędnym w prawidłowym funkcjonowaniu produkcji jest też RCP, gdzie bardzo często jest praca zmianowa, który umożliwia przedsiębiorstwom sprawne planowanie oraz ewidencjonowanie czasu pracy. Jako firma działająca od lat na lubelskim rynku, oferujemy nie tylko dopasowane do potrzeb rozwiązania IT w produkcji, ale także pełną usługę serwisową czy optymalizację użytkowanych już programów tak, by były one zgodne z aktualnymi wymogami prawa lub ze statusem i poziomem rozwoju firmy.

 

Duża znajomość nowatorskich rozwiązań IT wśród naszych pracowników wynika między innymi z ich udziału w różnorodnych projektach. Dzięki temu świetnie rozumiemy potrzeby naszych klientów i możemy spełnić ich oczekiwania. Jesteśmy zawsze otwarci na wprowadzanie innowacyjności do firm z różnych sektorów i podejmujemy się współpracy z firmami produkcyjnymi, którym zależy na usprawnieniu, przyśpieszeniu procesów produkcyjnych i na szybkim dotarciu do nowych kontrahentów.

Systemy IT dla producentów

Głównym zadaniem systemów EDI jest automatyzacja łańcucha dostaw, co umożliwia efektywniejsze zarządzanie produkcją i zapasami, a w konsekwencji redukcję kosztów obsługi oraz poziomu błędów związanych z manualną obsługą danych.

 

Czytaj więcej

System ehurtownia jest zaawansowaną platformą, umożliwiającą dwustronną komunikację pomiędzy dystrybutorami a odbiorcami (sklepy, sieci). Ułatwia codzienną pracę związaną z procesem zamówień i obsługą dokumentów.

 

Czytaj więcej

Rozwiązania mobilne klasy SFA automatyzują zadania sprzedażowe, dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą osiągać lepsze wyniki sprzedaży oraz minimalizować koszty operacyjne.

 

Czytaj więcej

Infinite RCP umożliwia przedsiębiorstwom sprawne planowanie oraz ewidencję czasu pracy zgodnie z obowiązującymi normami Kodeksu Pracy. System znajduje zastosowanie w małych i średnich firmach, jak i przedsiębiorstwach o rozproszonej i złożonej strukturze organizacyjnej. 

 

Czytaj więcej

Infinite ICT to kompleksowy pakiet usług IT dla firm, obejmujący m.in.: serwis oraz zakup  sprzętu komputerowego, sieciowego i fiskalnego renomowanych producentów, którego jakość gwarantowana jest umową SLA (Service Level Agreement) dostosowaną do wymagań klienta.

 

Czytaj więcej

Zaloguj