Z naszych usług IT korzysta ponad 5 000 firm na całym świecie!

ATLANTA A.M. SP. Z O.O.

W oparciu o dotychczasową współpracę udzielamy rekomendacji firmie Infinite, która jest solidnym i wiarygodnym partnerem, gotowym do pełnego wdrożenia systemu klasy SFA.

 
 
ATLAS SP. Z O.O.

Firma Infinite Sp. z o.o. wykazała się profesjonalnym podejściem do prac, a działania przez nią podejmowane na etapie wdrożenia w żaden sposób nie kolidowały z pracą pozostałych aplikacji działających w Grupie ATLAS.

 
 
 
CANPOL  SP.Z O.O. SKA

Aplikacja INFINITE SFA odpowiada aktualnym potrzebom firmy Canpol, gwarantując najlepszy stosunek korzyści płynących z wdrożonego systemu do ponoszonych na jego utrzymanie kosztów. Warto podkreślić również duży potencjał rozwojowy aplikacji, co stwarza nowe możliwości jej wykorzystania w nowych procesach biznesowych.

 
 
 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES

Caterpillar Financial Services Sp. z. o.o. oferuje rozwiązania finansowe dla klientów zainteresowanych zakupem sprzętu marki Caterpillar w Polsce. Aby usprawnić obieg faktur, firma zdecydowała się na uruchomienie usługi elektronicznej faktury oferowanej przez Infinite.

 
 
DEN BRAVEN EAST SP. Z O.O.

W naszym przypadku współpraca z firmą INFINITE przyczyniła się do znacznego obniżenia kosztów utrzymania podsystemu EDI przy zachowaniu wysokiego poziomu technicznego i sprawnej, profesjonalnej obsłudze technicznej po stronie operatora. 

 
 
FACKELMANN POLSKA SP. Z O.O.

Wykorzystanie technologii EDI pozwoliło na usprawnienie cyklu obiegu dokumentów (faktury, korekty faktur, potwierdzenia dostawy), co przyczyniło się do obniżenia kosztów związanych z obsługą zamówień. 

 
 
FACKELMANN POLSKA SP. Z O.O.

Wdrożenie systemu mobilnego usprawniło liczne procesy biznesowe w firmie Fackelmann Polska, umożliwiając m.in. bezpieczny i w pełni zautomatyzowany proces obsługi zamówień, optymalizację tras przedstawicieli handlowych oraz efektywne zarządzanie budżetami sprzedażowymi.

 
 
 
 GOBARTO S.A.

Pracownicy Infinite wykazali się niezbędną wiedzą i kompetencjami umożliwiającymi sprawną realizację wdrożenia na każdym etapie. Cały proces był nadzorowany przez dedykowanych specjalistów Infinite i został przeprowadzony należycie, zgodnie z oczekiwaniami i poszanowaniem standardów jakościowych wymaganych przez Gobarto S.A.

 
 
 IDEA BANK

Zeskanowane obrazy dokumentów wraz z wymaganymi i opcjonalnymi metadanymi zasiliły systemu banku. Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy wykorzystują w swojej codziennej pracy wyłącznie dokumenty elektroniczne.

 
 
 JAMAR SP.J.

Współpraca z firmą Infinite trwa nieprzerwanie od 2011 roku. Ważnym aspektem jest intuicyjność aplikacji, co wpływa na poprawę wydajności pracy przedstawicieli handlowych, a w konsekwencji na usprawnienie procesu obsługi klienta. Co ważne, przekłada się to na lepsze wyniki osiągane przez mobilne zespoły sprzedażowe.

 
 
KREISEL SP. Z O.O.

Komunikacja EDI obejmuje transmisję zamówień oraz faktur z klientami sieciowymi Kreisel. Automatyzacja obiegu dokumentów nie tylko zredukowała liczbę błędów, ale usprawniła również procesy administracyjne w firmie. Znaczącemu zmniejszeniu uległy koszty wynikające m.in. z druku, pakowania i wysyłki dokumentów.

 
 
MINISTERSTWO ZDROWIA

Zamówienie zostało wykonane należycie. Obecnie resort korzysta z zakupionego sprzętu, m.in. przy zawieraniu umów na realizację projektów finansowanych ze środków UE.

 
 
 P4 PLAY SP. Z O.O.

Godne podkreślenia jest to, że firma Infinite Sp. z o.o. wykazuje się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w powierzone zadanie oraz cechuje ją otwartość na potrzeby klienta, co potrafią przełożyć na wspólny sukces.

 
 
 
PHARMA C FOOD SP. Z O.O.

Wdrożenie systemu odbyło się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, nie zakłócając działań operacyjnych naszej firmy, natomiast fachowo przeprowadzone szkolenie w rzetelny sposób przygotowało nas do pracy na systemie MOBIZ.

 
 
 
PPG DECO POLSKA SP. Z O.O.

Dotychczasowa współpraca zaowocowała lepszą komunikacją z naszymi kontrahentami, zaproponowane rozwiązania spowodowały, iż zamówienia realizowane są szybciej, znacznie obniżając poziom błędów.

 
 
 PSB

Grupa PSB poszukiwała platformy EDI, która umożliwiłaby wymianę dokumentów handlowych z dostawcami według określonych standardów oraz wskazanego protokołu komunikacyjnego.

 
 
 ZAKŁADY MIĘSNE SKIBA

Rekomendujemy firmę INFINITE jako profesjonalnego partnera w zakresie doradztwa oraz wdrożenia elektronicznej wymiany danych z naszymi Odbiorcami.

 
 
 
SP. SŁOWIANKA

Wdrożenie systemu pozytywnie wpłynęło na optymalizację zadań realizowanych przez nasz zespół handlowy w zakresie zamówień oraz sprzedaży, jednocześnie podnosząc poziom obsługi klientów.

 
 
 
TARCZYŃSKI S.A.

Infinite jest niezawodnym partnerem, a aplikacja EDInet spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Zatrudnia solidnych i godnych zaufania pracowników wyróżniających się dużą wiedzą w zakresie komunikacji EDI, co umożliwia rzetelne i profesjonalne wykonanie powierzonych im prac.

 
 
 
VORTUMNUS SP. Z O.O.

Vortumnus na stałe współpracuje z dystrybutorami, odbiorcami detalicznymi czy przedstawicielami, co sprawia, że sieć sprzedaży jest rozbudowana oraz zróżnicowana. Aby lepiej zarządzać działaniami sprzedażowymi oraz zoptymalizować obieg informacji, postanowiliśmy wdrożyć rozwiązanie SFA autorstwa Infinite.

 
 
 

Zaloguj