Dehora

Dehora jest liderem na rynku optymalizacji i uelastycznienia planowania czasu pracy. Pracuje dla firm ze wszystkich sektorów gospodarki, w których pracuje się nieregularnie lub zmianowo. Swoje biura maw Polsce, Holandii i Belgii. Czas jest wspólnym i najważniejszym czynnikiem w naszym działaniu. Optymalizując workforce management Dehora przyczynia się do poprawy konkurencyjności i stabilności swoich klientów.

Dehora pomaga w rozwiązywaniu problemów w następujących obszarach:

  • - Zarządzanie czasem pracy;
  • - Praca w czasie nienormowanym i zmianowa;
  • - Czas pracy firmy a godziny jej otwarcia;
  • - Czas wykonywania pracy i jego uelastycznienie;
  • - Organizacja i metodyka planowania;
  • - Tempo, timing i tuning;
  • - Obciążenie pracą a równowaga praca - życie prywatne;
  • - Planowanie i logistyka a kwestie ergonomiczne i zdrowotne.
 

3 LOE Solutions

3 LOE Solutions jako członek Programu Partnerskiego angażuje się w sprzedaż rozwiązań informatycznych Infinite na terenie Sri Lanki. Firma posiada duże doświadczenie w projektowaniu aplikacji biznesowych dla średniej wielkości przedsiębiorstw. 

 

 

Cairo Soft

Firma CAIRO-soft od ponad 20 lat tworzy i rozwija oprogramowanie dla przedsiębiorstw handlowych. Obecnie jako wiodący producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej posiada w ofercie szereg systemów pozwalających na zarządzanie przedsiębiorstwem handlowym, jego gospodarką magazynową, dostawą towarów oraz prezentacją oferty klientom. Rozwiązania oferowane przez CAIRO mogą być z powodzeniem stosowane w przedsiębiorstwach handlowych w branży odzieżowej, budowlanej oraz przedsiębiorstwach produkcyjnych. W ramach swojej działalności dzięki pozyskanej przez lata wiedzy pracowników zajmuje się również doradztwem w zakresie optymalizacji procesów przebiegających w przedsiębiorstwach, tworzy rozwiązania informatyczne szyte dokładnie na miarę potrzeb klientów, zapewnia kompleksową obsługę projektów łącznie z realizacją modułów automatyki magazynowej, dostawą wyposażenia magazynowego oraz niezbędnego sprzętu IT. Obecnie dzięki współpracy z Infinite IT Solutions wprowadza do oferty nowe rozwiązanie SFA.

 

 

 

DIGIT-AL

Firma DIGIT-AL jest integratorem i producentem rozwiązań informatycznych dedykowanych dla biznesu. Oferta firmy obejmuje systemy:

enova - dedykowany do zarządzania średnimi i dużymi przedsiębiorstwami,
Sage Symfonia ERP - dedykowany do obsługi średnich przedsiębiorstw,
Sage Symfonia - dla małych przedsiębiorstw,
Sage Symfonia Start - dla mikroprzedsiębiorstw oraz firm rozpoczynających działalność.

Dodatkowo, DIGIT-AL świadczy usługi w zakresie tworzenia rozwiązań dodatkowych dla systemów enova oraz Sage ERP/Symfonia/Start, jak również projektów indywidualnych. Firma zapewnia całościowe wsparcie informatyczne włącznie z doradztwem przy doborze platformy programowej i sprzętowej oraz projektowaniu infrastruktury informatycznej. Jako autoryzowany partner enova oraz Sage DIGIT-AL oferuje instalację i szkolenia, kompleksowe wdrożenia systemów oraz opiekę powdrożeniową z gwarantowanym czasem reakcji.

DOCCA Outsource IT 

Infinite we współpracy z DOCCA Outsource IT Kft. od 7 lat dostarcza rozwiązania EDI oraz PKI na terenie Węgier. Klientami firmy są duże sieci handlowe, dostawcy, jak również branża produkcyjna, turystyczna oraz usług.

 

 

MANAGEENGINE

Dystrybutor rozwiązań do zarządzania infrastrukturą IT Specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań w oparciu o oferowane przez nas produkty. Świadczy usługi szkoleniowe i wdrożeniowe. Prowadzi doradztwo biznesowe, procesowe i technologiczne. 

 

 

 

NOBILITUS

Firma Nobilitus wzmacnia przewagę konkurencyjną firm poprzez poprawę ich efektywności operacyjnej. Jest to możliwe poprzez restrukturyzację, reorganizację, redukcję kosztów, zwiększanie rentowności, wspieranie outsourcingu, import i eksport innowacji, projektowanie i wdrażanie narzędzi zarządczych oraz naukę jak z nich efektywnie korzystać. 

Każdy projekt prowadzony jest na zasadzie ścisłego partnerstwa z klientem, dzięki czemu osoby zaangażowane w projekt utożsamiają się z jego celami biznesowymi, co jeszcze bardziej determinuje do przyczynienia się do sukcesów klienta, które stają się także sukcesami firmy Nobilitus. 

W Nobilitus nie ma standardowych rozwiązań. Jedynie indywidualnie dopasowane rozwiązania pozwalają zdobyć trwałą przewagę konkurencyjną.

 

 

 OptimIT 

Infinite od 5 lat współpracuje z OptimIT d. o.o. w zakresie dostarczania usług e-fakturowania, e-archiwizacji oraz wymiany dokumentów handlowych na terenie Chorwacji. 

POLINTEGRA

Działalność badawczo-rozwojowa, która leży u podstaw Centrum Polintegra, stanowi jeden z wiodących celów rozwojowych na lata 2014-2020 ku zwiększeniu innowacyjności gospodarki oraz rozpowszechnieniu wykorzystania technologii cyfrowych.

 

Unit4 Teta

Unit4 Teta działa od 27 lat na polskim rynku producentów oprogramowania dla biznesu. Cztery lata temu firma dołączyła do holenderskiego koncernu UNIT4, będącego jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania klasy ERP. Obecnie z rozwiązań UNIT4 TETA korzysta ponad 2 tys. firm i instytucji dużej i średniej wielkości w Polsce i na Węgrzech. Firma oferuje system TETA HR (dawniej TETA Personel) będący liderem na rynku HR oraz TETA ERP (dawniej TETA Constellation), zorientowany na ludzi system klasy ERP, automatyzujący bieżącą pracę, na rzecz działań strategicznych. Unit4 Teta oferuje usługi w następujących obszarach: 

- TETA HR jest systemem przeznaczonym do usprawnienia pracy działów kadrowo-płacowych, HR, personalnych. Docelowymi użytkownikami są osoby pracujące w tych działach, dyrektorzy personalni, przedstawiciele wyższej kadry menedżerskiej, specjaliści działów HR odpowiedzialni za programy rozwoju kompetencji pracowników itd. Poza wsparciem m.in. naliczania list płac, wykonywania przelewów bankowych, wysyłania dokumentów PIT do Urzędu Skarbowego, prowadzenia przejrzystej ewidencji pracowników zatrudnionych na kilku etatach czy pełnej kontroli nadgodzin, umożliwia zarządzania kompetencjami i rozwojem pracownika, szkoleniami czy rekrutacją. 

 - TETA EDU to system dedykowany dla sektora edukacji i szkolnictwa wyższego, łączący w sobie rozwiązania klasy ERP, HR i BI. Usprawnia pozyskiwanie i zarządzanie projektami, komunikację z pracownikami, wychodzi naprzeciw potrzebom studentów poprzez integrację z zewnętrznymi systemami specjalistycznymi. Jako jedyny obsługuje funkcjonalność zatrudnienia w architekturze OneRec (pracownik ewidencjonowany jest pod jednym rekordem, przypisana jest do niego cała historia zatrudnienia). Ponadto zawiera aplikacje wspomagające zarządzanie personelem, logistyką czy projektami oraz szeroki wachlarz funkcjonalności dedykowanych, takich jak ewidencja stopnia i tytułów naukowych, automatyczne naliczanie wymiarów urlopów dla nauczycieli akademickich, czy ewidencja oraz rozliczanie absencji akademickich. 

- TETA ERP to zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi zasobami oraz procesami w firmie lub instytucji. Rozwiązanie dedykowane jest średnim i dużym przedsiębiorstwom z najważniejszych sektorów gospodarki: handlu, usług, finansów, produkcji oraz administracji publicznej. Wspomaga zarządzanie w kluczowych obszarach (finanse, kadry i płace, logistyka, produkcja i in.). System jest wielojęzyczny, wielowalutowy, umożliwia pracę na wielu jednostkach miar oraz obsługuje struktury holdingowe i wielooddziałowe. 

 

 

 

Zaloguj