partnerstwo technologiczne

ORACLE
Oracle Partner Network Infinite jest certyfikowanym partnerem ORACLE. Oracle Partner Network jest globalną siecią biznesową zrzeszającą ponad 20,000 firm dostarczających innowacyjnych rozwiązań bazujących na oprogramowaniu Oracle. Poprzez dostęp do najnowszych produktów, usług, wiedzy oraz wsparcia sprzedażowo-marketingowego, program partnerski Oracle zapewnia partnerom dostęp do zasobów potrzebnych do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej na rynku. Partnerzy Oracle są zdolni oferować klientom awangardowe rozwiązania wsparte światową pozycją Oracle, jako największego przedsiębiorstwa na świecie dostarczającego oprogramowanie. Certyfikat Oracle jest gwarancją najwyższej jakości produktów, wiedzy eksperckiej oraz zaangażowania w rozwój biznesu.
Globalne sieci komunikacyjne
Globalne sieci komunikacyjneUsługi VAN (Value Added Network) umożliwiają przesyłanie danych przez oddzielnie dzierżawioną linię, umożliwiając połączenie z innymi sieciami. W celu zapewnienia szerokiego spektrum komunikacyjnego, Infinite podjęło współpracę z usługodawcami GXS oraz POLKOM, umożliwiającymi połączenia ze wszystkimi usługodawcami VAN (X400) na całym świecie. Infinite posiada połączenia z następującymi operatorami VAN:
GXS Information Exchange
POLKOM X400
Telebox400 / BusinessMail 400
CCV-ORION
Sterling Commerce Net
Tradanet Plus Communication
Belgacom
UNISOURSE BUSSINESS NETWORKS
NEDERLAND B.V.
Helsinki Telephone Company Ltd.
AUCS Communication Services
POSTNet SWEDEN POST
BT
400NET
WW BT
AT, UMI-AT
NO TELEMAX
NL 400NET
AT UMI-AT
Poł. międzyoperatorskie
Infinite posiada połączenia międzyoperatorskie z lokalnymi dostawcami usług EDI, co poszerza ofertę naszych kanałów komunikacyjnych. Lista operatorów EDI, z którymi Infinite posiada połączenie:
Comarch (ECOD)
Telekom Austria
Editel (eXite)
Edison
Xtrade
Panteon
Pranke Consulting
EDICOM
Intesa
ECR (Efficient Consumer Response)
Organizacja ECR powstała w odpowiedzi na rozwój technologii, wzrost konkurencji oraz coraz silniejszy trend globalizacji, a co za tym idzie, wzrastający przepływ towarów na rynku europejskim. Jej celem jest poprawa jakości usług i bezpieczeństwa oraz głębsza współpraca w ramach łańcucha dostaw. Jako członek organizacji, Infinite aktywnie uczestniczy w grupach roboczych ds. EDI w różnych krajach, opiniując rozwiązanie EDI i ich zgodność ze światowymi standardami, wyznaczając wymagania stawiane systemom EDI, dzieląc się najlepszymi praktykami z zakresu wdrożeń. Infinite należy do inicjatyw lokalnych ECR w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech oraz Chorwacji.

Zaloguj