Zestawienie rozwiązań
IT dla firm

Odkryj nowe możliwości dzięki dopasowanym rozwiązaniom. Poznaj narzędzia, które usprawnią Twój biznes. W dobie pracy zdalnej przejdź na wyższy poziom zarządzania.

- bezpłatny ebook dostępny już od dziś! Narzędzia, które usprawnią, zautomatyzują, pozwolą oszczędzić. #narzędziadlafirm #b2b

dla sprzedaży
biura i administracji
kadr i obsługi klienta
logistyki i magazynowania
płatności

  Rozwiązania paperless przyszłością dla firm

  Rozwiązania paperless to rozwiązania bez papieru. Wszystkie procesy przedsiębiorca ma pod kontrolą online poprzez dedykowaną aplikację biznesową. Obecnie coraz więcej firm przenosi się do internetu, rozwiązania IT dla firm dają szereg możliwości od wymiany dokumentów, podpisywania umów po usprawnienie sprzedaży i każdego działu.

  Jak zmienia się biznes? Cyfryzacja kierunkiem

  Według licznych raportów obecna sytuacja epidemiologiczna znacznie przyśpieszyła proces cyfryzacji. Przedsiębiorcy szukają rozwiązań, które nie tylko pozwolą zachować ciągłość działań lecz je usprawnić i przy tym oszczędzić. Digitalizacja to kierunek nazywany mianem przyszłości biznesu. Cyfrowa transformacja, już teraz staje się trendem.

  Aplikacje biznesowe dostosowane do potrzeb

  Rozwiązania IT dają obecnie szereg możliwości od składania podpisu elektronicznego, szybkiej komunikacji z kontrahentami, wymianą danych jak również usprawnienie sprzedaży, mobilne aplikacje dla przedstawicieli handlowych oraz wiele innych. Możesz również zaimplementować płatności online, które pomogą błyskawicznie sfinalizować transakcje.

  Odkryj nowe możliwości dla swojego biznesu

  80%

  Ponad 80% firm zaczyna stawiać na digitalizację procesów. Poprzez rozwiązania IT przenosi online swoje działania, minimalizując zużycie papieru

  69%

  Zwiększyła się liczba sektorów biznesowych od czasu COVID-19, które postawiły na digitalizację swoich działań

  88%

  Użytkowników jest zadowolonych z przejścia na rozwiązania paperless w firmie. Szybciej podpisują umowy, realizują zlecenia i są efektywniejsi

  Gotowi aby pomóc w rozwoju

  Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Zobacz, dokąd może zajść Twoja firma, jak zaoszczędzić, zautomatyzować działania i szybko przejść na digitalizację procesów w przedsiębiorstwie. Możesz zamówić spersonalizowaną ofertę lub umówić się na bezpłatną konsultację. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 24h.

    Zaufało nam ponad 3000 firm