Rozwiązania chmurowe dopasowane do Twojego projektu

Infinite Cloud

ROZWIĄZANIA I TECHNOLOGIE CHMUROWE USPRAWNIAJĄ DZIAŁANIE PRZEDSIĘBIORSTWA

Szerokie kompetencje w zakresie technologii chmurowych

Technologie chmurowe cieszą się coraz większą popularnością. Usługi oparte na chmurze niewątpliwie stanowią przyszłość biznesu. Jest to duże udogodnienie dla firmy ponieważ charakteryzują się dużą funkcjonalnością oraz szeroką możliwością skalowania. Jako Infinite IT Solutions dopasujemy dedykowane rozwiązania chmurowe do potrzeb firmy i wymagań konkretnych projektów.

foto bez tla-min

Ponad 18 lat doświadczenia w rozwoju technologii IT

Inżynierowie Infinite IT Solutions to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży technologicznej. Klientom staramy się dopasować odpowiednie do danego projektu rozwiązania, każdy projekt traktujemy indywidualnie. Dedykowany team realizuje wdrożenie, na bieżąco współpracujemy ze zleceniodawcą informując o kolejnych krokach. Przed przystąpieniem do realizacji projektu dokonujemy szczegółowej analizy by jak najdokładniej wpasować się w potrzeby organizacji.

Wdrożenia i integracje

Z sukcesem każdego dnia realizujemy wdrożenia dla klientów z Polski lecz również z całego świata. Mamy ogromne możliwości technologiczne i szeroki wybór własnych rozwiązań, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Każde wdrożenie to realizacje szyte na miarę. W swojej pracy staramy się by każde wdrożenie było przeprowadzone płynnie z korzyścią dla przedsiębiorstwa. Podchodzimy do projektu klienta indywidualnie.

Dostępne modele chmury:

  • publiczne
  • prywatne
  • hybrydowe

Dlaczego warto wybrać rozwiązania chmurowe?

OSZCZĘDNOŚĆ

Brak wydatków na własną infrastrukturę pozwala alokować środki w dodatkowe zasoby oraz mechanizmy wspierające działanie platformy.

OSZCZĘDNOŚĆ

MOŻLIWOŚCI

Skalowanie zasobów to jedna z największych innowacji, które wprowadza chmura. Koniec z inwestowaniem w kolejne fizyczne serwery i dodatkowy sprzęt.

MOŻLIWOŚCI

STABILNOŚĆ

Parametry poszczególnych komponentów chmury monitorowane są 24/7,a dodatkowe mechanizmy zapewniają wysoką dostępność usług.

STABILNOŚĆ

BEZPIECZENIE

Dostawcy chmur publicznych i prywatnych zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i aktualności udostępnianych mechanizmów.

BEZPIECZENIE
Dostarczamy rozbudowane usługi chmurowe dostosowane do Twoich projektów

Obecnie obserwujemy wzrost rozwoju usług chmurowych. Usługi typu cloud są postrzegane jako przyszłość biznesu. W Infinite IT Solutions staramy się dobierać rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Z doświadczenia wiemy, iż najlepsze efekty przynosi połączenie różnych technologii. Dlatego najistotniejsze jest poznanie potrzeb przedsiębiorstwa i zaprojektowanie rozwiązań odpowiadających na aktualne potrzeby

Technologie i dostawcy. które wybieramy

Porozmawiaj z ekspertem Infinite o przejściu do chmury już dziś

Zacznij wdrażać innowacje w Twoim przedsiębiorstwie. Rozwiązania Infrastruktury w Chmurze (IaaS) pozwolą uzyskać wyższy stopień wydajności posiadanych systemów i aplikacji. W połączeniu z oszczędnościami w zakresie wydatków na własną infrastrukturę, chmura jest idealnym wyborem dla każdej firmy.