Infinite RCP - rejestracja czasu pracy

PLANOWANIE I EWIDENCJA CZASU PRACY

INFINITE RCP znajduje zastosowanie w małych i średnich firmach, jak również dużych korporacjach, posiadających rozproszoną i złożoną strukturę organizacyjną. System może działać w każdym przedsiębiorstwie, w którym istnieje potrzeba szybkiego i sprawnego planowania czasu pracy zgodnie z obowiązującymi normami Kodeksu Pracy oraz faktycznymi potrzebami obsady stanowisk.

Integracja z urządzeniami WE/WY pozwala na szybką ewidencję rzeczywistego czasu pracy. Rozwiązanie pomaga również optymalizować koszty wynagrodzenia związane z rozliczaniem rzeczywistego czasu pracy

 

Cechy systemu RCP

zgodność z Kodeksem Pracy
szybkie planowanie grafików
dane z oddziałów w jednym systemie
integracja z dowolnym systemem HR

SYSTEMY W RAMACH INFINITE RCP:

1. Infinite RCP – Planowanie i ewidencja czasu pracy – główna aplikacja dla planujących i rozliczających czas pracy pracowników.

2. Infinite HCM – Human Capital Management – Zarządzanie Kapitałem Ludzkim:

a) Aplikacja webowa – aplikacja samoobsługowa dla wszystkich pracowników.

b) Aplikacja mobilna – aplikacja samoobsługowa dostępna na urządzenie mobilne dla wszystkich pracowników.

Funkcjonalności w ramach RCP

loading...
Funkcjonalności RCP

RÓŻNE WIDOKI:

Widok kalendarza – każdy pracownik pokazany indywidualnie na widoku kalendarza wraz z podsumowaniami miesięcznymi i okresowymi.

Widok zbiorczy – wszyscy pracownicy pokazani razem w układzie miesięcznym, możliwy widok z godzinami pracy lub symbolami zmian.

 Aplikacja służy do efektywnej komunikacji pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Układ menu w formie kafli ułożonych tematycznie. W każdym w prawym dolnym rogu widnieje licznik informujący o ilości zadań w danym obszarze. Powiadomienia mailowe pomagają w zarządzaniu informacjami o przepływie procesów samoobsłudze.

Funkcjonalności HCM

loading...
Funkcjonalności HCM

Zadowoleni użytkownicy

Umów się na bezpłatną prezentację systemu!