wydarzenia

Jak dobrze wybrać TMS, żeby później nie żałować? [WEBINAR]

Na jak długo jeszcze do zarządzania transportem wystarczy Ci Excel? Twoja firma transportowa się rozwija, ale może szybciej. Dla ogromnej większości Twoich potencjalnych klientów ważne jest, jak nią zarządzasz i jakie systemy do tego wykorzystujesz. Excel spełnia to zadanie tylko do pewnego momentu, potem czas przesiąść się na profesjonalne narzędzie, dzięki któremu możesz zyskać bardziej marżowych klientów.

Zapraszamy Cię na webinar, podczas którego dowiesz się “Jak dobrze wybrać TMS, żeby później nie żałować”. Wydarzenie odbędzie się w środę 18 sierpnia o godz. 10, potrwa około 2 godzin i jest skierowane przede wszystkim do właścicieli, dyrektorów ds. transportu i logistyki oraz managerów i kierowników transportu i logistyki w małych i średnich firmach transportowych lub spedycyjnych.

Nietypowa będzie też sama formuła webinaru – zamiast “sztywnej”, godzinowej agendy z prezentacjami, skupimy się na merytorycznej dyskusji, podczas której poruszonych zostanie szereg tematów. Nasi eksperci to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, każdy z innym podejściem i perspektywą, zatem zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dodatkowo, podczas wydarzenia działać będzie czat na żywo dla uczestników – Państwa pytania będziemy również wplatać w dyskusję i na bieżąco zadawać naszym ekspertom.

Kluczowe tematy, które poruszymy:

 • Dlaczego warto i jak sensownie wybrać odpowiednie rozwiązanie TMS (pierwsze lub nowe),
 • Nie tylko zarządzanie flotą i zleceniami – zobacz, co jeszcze potrafią współczesne TMS-y,
 • Jak dzięki technologii zredukować czasochłonne procesy manualne w firmie?,
 • Czas i pieniądze, czyli ile trwa i kosztuje wdrożenie TMS-a,
 • Jak szybko zwróci się inwestycja w TMS-a?,
 • Na jakie nowe technologie i funkcje warto zwrócić uwagę przy wyborze TMS-a, aby był wciąż nowoczesny i użyteczny za kilka(naście) lat,
 • TMS a WMS – zarządzanie transportem a synchronizacja z systemem magazynowym.

Gośćmi webinaru “Jak dobrze wybrać TMS, żeby później nie żałować” będą:

 • Przemysław Kreiser, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Produktów WMS i TMS, Infinite IT Solutions – manager z wieloletnim doświadczeniem w obszarze transportu i logistyki. Prowadził projekty m.in dla Emperii Holding. Autor wielu artykułów specjalistycznych i komentarzy.
 • Karol Grabarczyk, B2B & Cloud Tech Expert, Samsung Research & Development Polska – odpowiedzialny za prowadzenie projektów z kluczowymi Partnerami i wsparcie klientów ze strefy EMEA; rozwój kanału Partnerskiego w segmencie rozwiązań dla urządzeń mobilnych i platformy bezpieczeństwa KNOX, takich jak Samsung KNOX Custom, Knox Manage, Samsung Enterprise Tech Premium Support. Współtwórca Samsung Cloud Lab. Magister Inżynier Technik Komputerowych specjalizacja Bazy Danych – Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych.
 • Tomasz Słupek, Solution Sales Manager B2B, Samsung Electronics Polska – manager z 11-letnim doświadczeniem na rynku mobilnej telefonii. W Samsung Electronics Polska odpowiada za współpracę B2B Automotive oraz współpracę B2B z siecią PLAY. Do jego kompetencji należy dobór urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety oraz akcesoria typu wearables i spełnianie tym samym wysokich wymagań stawianych przez klientów B2B.
 • Paweł Ziaja, Niezależny Konsultant TSL
 • Tomasz Mazurek, Współwłaściciel Optilog – przedsiębiorca, niezależny konsultant logistyczno-biznesowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży FMCG z rozproszonymi kanałami sprzedaży.