wydarzenia

Akademia Infinite organizuje bezpłatne szkolenie dla studentów.

Lubelska firma Infinite zaprasza studentów do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line: Wprowadzenie do podejścia zwinnego (Scrum). Poprowadzi je doświadczony trener, który od wielu lat pracuje zgodnie z metodologią SCRUM. Szkolenie skierowane jest do studentów kierunków informatycznych, chociaż to nie jest wymóg konieczny, którzy już teraz poważnie myślą o rozpoczęciu pracy w firmie informatycznej. Po zakończeniu, najlepsze osoby otrzymają od Infinite propozycję współpracy.

Podczas dwudniowego szkolenia, które jest zaplanowane na 9 i 10 marca 2022r, uczestnicy:

  • poznają podstawy z zakresu zwinnego dostarczania rozwiązań technologicznych
  • nauczą się jak efektywnie współpracować i komunikować się w zespole
  • dowiedzą się jak wprowadzać rutynę płynącą z założeń frameworka Scrum.

Branża IT rozwija się bardzo szybko, dlatego obecnie większość projektów prowadzona jest zgodnie z metodologią SCRUM. Jest to tzw. zwinne podejście w tworzeniu rozwiązań, gdyż zespół wyciąga wnioski z sukcesów i porażek podczas prowadzenia projektu. W ten sposób dostarczane rozwiązanie jest lepiej dostosowane do potrzeb klienta, ponieważ w trakcie można wprowadzać istotne zmiany dostosowując się do wymagań użytkowników i otoczenia.

Jeśli chcesz więcej wiedzieć na temat SCRUM, koniecznie zapisz się na szkolenie:

  • wyślij swoje CV na adres hr@infinite.pl, w tytule wpisz „Akademia Infinite – zgłoszenie”, a w treści maila napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w szkoleniu.
  • otrzymasz od nas materiały, z którymi musisz się zapoznać
  • poprosimy Cię o rozwiązanie testu
  • skontaktujemy się z osobami, które zaprosimy do udziału w szkoleniu

Infinite od 20 lat wdraża swoje rozwiązania w firmach na całym świecie, wśród tysięcy klientów znajdują się takie marki jak Adecco, Orange, Auchan, PZU czy Ministerstwo Zdrowia. Od początku działalności proponowane przez Infinite rozwiązania usprawniały działalność firm poprzez zamianę dokumentów drukowanych na rzecz ich odpowiedników cyfrowych. Obecnie firma ma ugruntowaną pozycję wśród liderów branży Paperless w Europie, ma swoje oddziały w Rumuni, Chorwacji, na Węgrzech i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Kontakt:

e-mail: hr@infinite.pl
Tel: 517 827 595
www.infinite.pl