Aktualności

e-Faktoring w platformie EDInet w porozumieniu z PRAGMA

Infinite IT Solutions nawiązało współpracę z firmą Pragma, dzięki temu użytkownicy platformy EDInet będą mogli sfinansować i otrzymać 100% wartości należności za wystawione faktury.

Czym jest PRAGMA?

Pragma jest firmą faktoringową, która umożliwia mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom sprzedawanie faktur. Swoją ofertę oraz pozycję na rynku buduje od 20 lat, w tym czasie pomogli wielu firmom, które borykały się z zatorami finansowymi.

Co to oznacza dla użytkowników platformy EDInet?

W ramach platformy uruchomiliśmy nową funkcjonalność, która pozwala zamienić dowolną fakturę na gotówkę. Dotyczy to faktur elektronicznych przesyłanych poprzez naszą platformę jak i dokumentów nie zarejestrowanych na platformie (np. faktury w PDF). Udostępnienie usługi e-faktoringu w ramach platformy EDInet niesie wiele korzyści zarówno dla Faktora jak i dla firmy, która potrzebuje szybkiego finansowania. Cały proces jest bezpieczny, odbywa się online, co umożliwia szybką weryfikację przesłanego wniosku oraz przelanie środków finansowych już w ciągu 2 godziny przez Faktora.

Aby sprawdzić w praktyce jak działa e-faktoring poprzez platformę EDInet, wystarczy skontaktować się z naszym specjalistą – Joanną Mazur, tel: +48 516 010 588 (joanna.mazur@infinite.pl)