firma infinite ma nowego wlasciciela
Aktualności

Firma Infinite ma nowego właściciela

Firma Infinite rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku, świadcząc usługi w zakresie elektronicznej wymiany danych dla sektora B2B. Obecnie Spółka jest liderem rozwiązań Paperless w kraju oraz na wielu rynkach zagranicznych m.in. na Węgrzech, w Rumunii oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich obsługując ponad 3000 firm.

Od 7 sierpnia firma Infinite jest częścią polskiej Grupy DialCom24 Sp. z o.o., specjalizującej się w rozwoju i świadczeniu szerokiej gamy usług finansowych oraz płatniczych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Zmiana właściciela to szansa na dalsze umacnianie pozycji Infinite jako eksperta i lidera w rozwiązaniach Paperless.

“Od wielu lat Infinite dostarcza systemy IT realizując innowacyjne projekty dla najbardziej wymagających klientów z wielu branż m.in. telekomunikacyjnej, finansowej, FMCG, Spółka jest również Krajowym Brokerem Platformy Elektronicznego Fakturowania. Chcąc utrzymać duże tempo rozwoju poszukiwaliśmy inwestora, który będzie aktywnie wspierać Infinite w przyjętej strategii, cieszy mnie fakt, że nam się to udało.” – mówi Jacek Dudzik, Prezes Zarządu Infinite IT Solutions

Dotychczas firma Infinite była częścią Grupy Kapitałowej Emperia Holding należącej do Maxima Group. Pozyskanie inwestora z wieloletnim doświadczeniem również w branży technologicznej będzie miało wpływ dalszy rozwój rozwiązań Paperless, które są główną działalnością spółki. W dobie digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych rozwiązania te są dobrą propozycją dla firm, które widzą korzyści płynące z eliminowania dokumentów papierowych.