Aktualności

Infinite EDI autoryzowanym dostawcą usługi EDI dla Amazona

Dwa dni temu Amazon zadebiutował na Polskim rynku. Amerykański gigant umożliwia dostawcom elektroniczną wymianę danych. W Polsce autoryzowanym dostawcą jest Infinite EDI.

Dostarczenie produktu klientowi wytwarza dużą liczbę dokumentów w ramach łańcucha zaopatrzenia tworząc wysokie koszty i zabierając czas. Elektroniczna wymiana danych EDI pomaga w automatyzacji procesów dzięki czemu łatwiej jest skupić się na produktach i klientach. EDI sprawia że otrzymanie, cały proces oraz potwierdzenie zamówień Amazona to kwestia kilku sekund. Platforma wykrywa także błędy przetwarzania i te dotyczące transakcji.

Niewątpliwie narzędzie jakim jest EDI pozwala usprawnić i zautomatyzować wiele procesów dostawcom. Obecnie by zintegrować Amazona i system EDI należy zainwestować duże kwoty w platformy ERP, jest to czasochłonne i wymaga zaangażowania pracowników. Rozwiązaniem jakie proponuje Amazon na całym świecie jest skorzystanie z autoryzowanych dostawców, co nie tylko niweluje koszty lecz również znacznie przyśpiesza cały proces.

Jako jeden z partnerów serwisu Amazon umożliwiamy błyskawiczne podłączenie usługi ponieważ pracujemy na bieżącej infrastrukturze. Uruchamiając kanał dla Amazona dostawca dostaje możliwość obsługi wielu klientów, rozbudowany system poprawności danych, narzędzie do monitorowania dokumentów a także co jest nie dostępne standardowo możliwość wykorzystywania różnych protokołów.

– mówi Jakub Kłębokowski Manager ds. Rozwoju Rynku Infinite EDI

Obecnie ponad 70% internautów korzysta z dokonywania zakupów elektronicznych, coraz więcej firm zdaje sobie sprawę jak ważna jest automatyzacja procesów i stawia na platformy elektronicznej wymiany danych co już teraz staje się standardem w biznesie.

Dzięki Infinite EDI użytkownicy Amazona mogą płynnie wymieniać dokumenty biznesowe takie jak faktury, zamówienia oraz wiele innych. Następuje automatyczna integracja z systemami firmy a przedsiębiorstwo obniża koszty operacyjne.

Infinite IT Solutions – dostawca nowych technologii i rozwiązań IT dla biznesu z 20 letnim doświadczeniem w wielu sektorach na terenie Polski, Europy i Bliskiego Wschodu. Lider branży paperless, którego systemy na co dzień funkcjonują w tysiącach firm. Flagowym produktem jest Infinite Paperless – kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw, które pozwalają wyeliminować papier z obiegu i przejść na znacznie szybsze oraz efektywniejsze działania online. Od podpisywania elektronicznego po archiwizację dokumentów firmowych, rozwiązania dla transportu, magazynu, kadr, sprzedaży, ecommerce B2B, wykonywanie czynności biurowych takich jak opłacanie faktur, rozliczenia jak również elektroniczny obieg dokumentów. Zdobywca Gazeli Biznesu oraz Diamentów Forbes’a.