Rozwiązania IT sieci handlowej

Nowoczesny i zintegrowany system, który służy do zarządzania siecią handlową, jest w obecnych czasach niezbędnym elementem funkcjonowania sklepów czy hurtowni. W zależności od potrzeb naszych klientów, dostarczamy, serwisujemy i optymalizujemy oprogramowania i rozwiązania IT w handlu.

Oprogramowanie do handlu

Nasza wiedza oraz zdobywane przez lata doświadczenia pozwalają nam na oferowanie innowacyjnych rozwiązań obejmujących EDI, czyli automatyzację łańcucha dostaw, eHurtownię, czyli dwustronną komunikację pomiędzy dystrybutorami a sklepami, czy  RCP służące do planowania czasu pracy. Firmy, niezależnie od ich wielkości czy doświadczenia i pozycji na rynku mogą skorzystać też z kompleksowych rozwiązań IT ICT, które obejmują m.in. serwis i zakup sprzętu.

Doradzamy w zakresie integracji wszelkich urządzeń niezbędnych w firmach handlowych, ponieważ system sprzedaży oparty jest na wielu narzędziach IT: komputerach, kasach fiskalnych, wagach, terminalach fiskalnych, płatniczych, inwentaryzatorach. Nasi specjaliści potrafią połączyć wszystkie urządzenia w niezawodny system, który pozwala na generowanie dużych zysków, a jego niezawodność pozwala na pełne panowanie nad systemem.

 

Oprogramowanie Infinite to najnowsze rozwiązania z myślą o branży handlowej. Aplikacje wykorzystują innowacyjne technologie informatyczne i idealnie wpisują się w zapotrzebowanie tej branży. Ułatwiają pracę, przyspieszają obieg dokumentów, pozwalają na skrócenie czasu potrzebnego na złożenie zamówienia i dostarczenie towaru z hurtowni czy prosto do klienta.

 

Systemy IT dla sieci handlowych

Głównym zadaniem systemów EDI jest automatyzacja łańcucha dostaw, co umożliwia efektywniejsze zarządzanie produkcją i zapasami, a w konsekwencji redukcję kosztów obsługi oraz poziomu błędów związanych z manualną obsługą danych.

 

Czytaj więcej

System ehurtownia jest zaawansowaną platformą, umożliwiającą dwustronną komunikację pomiędzy dystrybutorami a odbiorcami (sklepy, sieci). Ułatwia codzienną pracę związaną z procesem zamówień i obsługą dokumentów.

 

Czytaj więcej

Infinite RCP umożliwia przedsiębiorstwom sprawne planowanie oraz ewidencję czasu pracy zgodnie z obowiązującymi normami Kodeksu Pracy. System znajduje zastosowanie w małych i średnich firmach, jak i przedsiębiorstwach o rozproszonej i złożonej strukturze organizacyjnej. 

 

Czytaj więcej

Technologia jutra, czyli system INFINITE AIR do wsparcia działań sprzedażowo-marketingowych!

 

Czytaj więcej

Infinite ICT to kompleksowy pakiet usług IT dla firm, obejmujący m.in.: serwis oraz zakup sprzętu komputerowego, sieciowego i fiskalnego renomowanych producentów, którego jakość gwarantowana jest umową SLA (Service Level Agreement) dostosowaną do wymagań klienta.

 

Czytaj więcej

Zaloguj