Aktualności

Przelewy24 dostępne dla użytkowników Infinite

Już wkrótce Infinite IT Solutions udostępni nową metodę płatności dla swoich klientów. Będą oni mogli płacić za usługi za pomocą Przelewy24. Opłacać faktury, bieżące rachunki oraz zobowiązania na wybranych platformach Infinite Paperless.

Przelewy24 to opcja, którą z pewnością znają wszyscy użytkownicy Internetu mający przynajmniej raz do czynienia z zakupami online. Dzięki niej możemy w bardzo szybkim czasie przelać środki bez względu na to w jakim banku mamy konto i do jakiego chcemy przekazać środki.

Natychmiastowa finalizacja transakcji

Do tej pory poprzez  platformy:

EDIeBOKSFAeHurtownia możliwe było dokonanie płatności przez zwykły przelew. Nowością jest umożliwienie klientom natychmiastowej finalizacji transakcji i opłacenie nie tylko zamówień lecz faktur kontrahentów poprzez błyskawiczny proces. Za obsługę transakcji odpowiada operator Przelewy24.

“Przelewy24 to dodatkowe udogodnienie dla naszych użytkowników. Nie tylko będą mogli zapłacić za samą usługę lecz również ich klienci zyskają alternatywę w dokonywaniu płatności. Nowa funkcja z pewności usprawni realizację procesów płatności w firmach, które korzystają z naszych rozwiązań.”

– mówi Mariusz Sławek, Wiceprezes Zarządu Infinite IT Solutions

Wszystkie transakcje są zabezpieczone w odpowiedni sposób, by środki nie znalazły się w niepowołanych rękach. Już niebawem z Płatności24 będą mogli korzystać użytkownicy następujących rozwiązań: EDIeBOKSFAeHurtownia

Infinite IT Solutions planuje również wdrożenie systemu e-płatności w projektach zagranicznych oraz nowych przedsięwzięciach realizowanych przez markę Infinite IT Solutions.